Fotografia ślubna:

Dzień slubu to szczególny moment w życiu każdego człowieka. Nerwowa atmosfera, stres, a kiedy już "odeśpimy" wesele wielu rzeczy nie pamietamy. Zastanawiamy się jak to było i wtedy chętnie sięgamy po zdjęcia. Chwile wzruszeń, łez i zabawne sytuacje. To wszystko staram się uchwycic podczas reportażu ślubnego podczas przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii ślubu, wesela i pleneru ślubnego.
W tych wszystkich momentach ja i mój aparat jestesmy do Państwa dyspozycji. Jeśli podobaja się Wam moje zdjęcia zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego, a najlepiej osobistego. Bez żadnych zobowiazań z Państwa strony udostepnię zdjęcia "papierowe" ,chętnie odpowiem na wszystkie pytania oraz przedstawie pełną ofertę.

Fotografia reklamowa:

W pełni wyposażone studio fotograficzne, profesjonalny zespół fotografów, fryzjerów, wizazystów, stylistów, modelek to gwarancja udanej sesji i promocji Państwa produktu w internecie,katalogu,na bilbordzie, plakacie lub innym nosniku reklamowym.
Jeśli szukacie profesjonalnego zespołu to jest to własciwy adres. Zapraszam do osobistego kontaktu w celu sprecyzowania Państwa oczekiwań i przedstawienia naszych możliwości.

Sesje rodzinne i okolicznościowe:

» chrzest
» I komunia święta
» sesje dzieci
» sesje z brzuszkiem (dla Pań w ciąży)
» sesje rodzinne
» wszystkie, nawet najbardziej szalone Państwa pomysły.

Sesje typu portfolio i wizerunkowe:

Profesjonalne portfolio dla modelki oraz osób, którym potrzebne są zdjęcia ich wizerunku do prezentacji w internecie lub innych mediach.

Kursy oraz warsztaty fotograficzne: pełna oferta na stronie: www.zoomroom.pl